UA-123158002-1

درباره زنجیره تامین و تولید (توت)

درباره زنجیره تولید و تامین (توت)

آمده ایم تا از آب، خاک و هوای سرزمینمان، ایران امروز برای فردا و فرداها حراست کنیم.
در سال ۱۳۹۰، سال جهاد اقتصادی در راستای افزایش امنیت غذایی، ارتقاء کیفیت و ارزش افزوده‌ی محصولات کشاورزی، اقدام به ایجاد و برپایی انجمن تولیدکنندگان محصولات کشاورزی سالم و ارگانیک اصفهان نمودیم و هم اکنون این بخش به “درباره زنجیره تامین و تولید (توت) محصولات سالم و ارگانیک” بدل شده است.

با عنایت به لزوم گسترش و ترويج دانش کشاورزی ارگانیک و ارتقاء کمی و کیفی سلامت جامعه، اهمیت تلفیق دانش بومی با دانش روز و کشاورزی مدرن و مديريت هماهنگي ترويج كشاورزي، این شبکه اقدام به شناسائي و گردهمایی کشاورزان فعال و یا داوطلب در زمینه کشاورزی سالم و ارگانیک نموده است تا ساير توليد كنندگان در سطح كشور در كمترين زمان ممكن ارتباط لازم را با محققين، مجريان و دارندگان دانش هاي بومي به نحو مطلوب برقرار و از تجارب موفق آنان در ايجاد فرصت هاي جديد جهت افزايش توليد كمي و كيفي محصولات با كمترين هزينه و بيشترين راندمان توليد بهره مند گردند. از دیگر اهداف این واحد، ایجاد پایگاهی واحد از تولیدکنندگان جهت تامین محصول برای داخل و خارج از کشور است.
ما در این انجمن گرد هم می آییم تا با همفکری و همیاری هم، بهره جویی از دانش علمی کارشناسان و دانش عملی و تجربه ی گرانقدر کشاورزان به بررسی و حل مسائل و مشکلات کشاورزی ارگانیک بپردازیم و راه های نوینی در عرصه ی کشاورزی رایج و تولید محصولات به روش سالم باز کنیم. همچنین تلاش و انرژی خود را برای تبدیل کشاورزی رایج به کشاورزی پایدار متمرکز سازیم.

اهداف شبکه زنجیره تامین و تولید (توت) :

  • پایگاهی برای ثبت اطلاعات تولیدکنندگان محصولات سالم، گواهی شده و ارگانیک کل کشور
  • عقد قرارداد با تولیدکنندگان مورد تایید و خرید محصولات تولیدی

معتقدیم می توان با افراد و افکار مخالف بود و مرزبندی داشت ولی در عین حال آنان را محترم شمرد…

“بزرگترین اکتشاف نسل من این است که انسان می تواند با تغییر باورهای خود ، زندگی را تغییر دهد”