عضویت در انجمن

تولیدکنندگان، بازرگانان، اساتید، دانشجویان و علاقه مندان عرصه ی کشاورزی ارگانیک، شما می توانید با ثبت اطلاعات خود در این بخش به جمع  رهروان مسیر سلامتی و حفظ پایداری محیط زیست بپیوندید.

استان ها

در پی اهداف ترویجی انجمن اقدام به اشاعه و برقراری همکاری دو جانبه با همگامان راه کشاورزی ارگانیک در سراسر کشور نمودیم.

درخواست همکاری

همکاران، صاحب نظران و فعالان عرصه ی کشاورزی سالم و  ارگانیک در اقصی نقاط کشور، در این قسمت می توانید اطلاعات و درخواست خود را جهت برقراری همکاری ثبت نمایید.

همکاری انجمن گوکرن با شهرستان های استان زنجان در راستای تولید محصولات سالم و ارگانیک

در مورخ 21 فروردین ماه 94، اعضای انجمن گوکرن با کشاورزان و تولیدکنندگان شهرستان‌ها و توابع استان زنجان دیدار و گفت‌وگو کردند. انجمن گوکرن از توانایی‌های بسیار خوب یکی از شهرستان‌ها در تولید محصولات سالم و ارگانیک خبر داد و افزود: براساس برنامه‌ریزی‌ها و برآوردهای صورت گرفته از سوی این انجمن، شهرستان‌ مذکور می‌تواند به یکی از قطب‌های تولید زیتون سالم و ارگانیک در سطح کشور مبدل گردد.

تمایل کشاورزان و تولیدکنندگان به تولید محصولات سالم، وجود اقلیم و شرایط آب و هوایی مساعد جهت تولید محصولات سالم و نیز عدم کاربرد سموم و کودهای شیمیایی در فرآیند تولید، این شهرستان را به یکی از ایده‌آل‌ترین مناطق تولید زیتون سالم و ارگانیک تبدیل کرده است.
امید است با تلاش و پیگیری‌های لازم از سوی کارشناسان و نیز همکاری هرچه بیشتر کشاورزان و تولیدکنندگان، زیتون سالم و ارگانیک از این استان هرچه‌ سریع‌تر وارد بازار گردد.

 

 www.organiccenter.ir-tarom01

www.organiccenter.ir-tarom02

 

خبرگزاری گوکرن

تابستان 94